Versenyeredmények

SZLOVÁKIA, NAGYKAPOS - ERDÉLYI JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY

A szlovákiai Nagykapos városával testvériskolai kapcsolatot készül kiépíteni iskolánk. A névadónk tiszteletére évenként megrendezett Rákóczi versenyen már vendégül láttuk  a nagykaposi iskola felsős tanulóinak egy csoportját.

2016. május 20-án alsós tanulóink vendégeskedtek és eredményesen szerepeltek  a nagykaposi Erdélyi János Alapfokú Iskola mesemondó versenyén.

1-2. o kategóriában: Makoldi Réka,  Bartovics Panna

3-4.o kategóriában: Dálnoki-Kovács Anna, Miló Levente

Mindannyian dicsérettel zárták a versenyt.

 

 

Kategóriájában Bartovics Panna 2. helyezett, Dálnoki-Kovács Anna 1. helyezett lett.

 

Képekért klikk ide!

Zborainé Farkas Mária, Kövérné Zajácz Ida

 


 

HELYESÍRÁS VERSENY, TAKTABÁJ, 2016. MÁRCIUS 23.

2.o kategória:

III.  Törő Stella 2.b  felkészítő: Zborainé Farkas Mária

 

 

Vers és prózamondó verseny

Helyi verseny: Németi  Ferenc  Városi  Könyvtár 2016.április 4-5-6.

Alsó tagozat

vers

 

 

mese

 

1.- 2. osztály
I. Bartovics Panna   2.a
II. Andorfi Sára        2.b
III. Keller Liliána    2.b  , Törő Stella   2.b

 

1.-2.-osztály
I. Galatóczki Zita    2.a
II. Makoldi Réka    2.b
III. Kenéz Eszter   1.b, Képes Regina   1b

 

 

3.- 4. osztály
I. Kiss- Tóth Marcell, Stomp Bence   4.a
II. Gáspár Éda     4.a
III. Bodnár Dorina   4.a

 

 

 

3.-4. osztály

I. Dálnoki- Kovács Anna   3.c
II. Erdős Zoltán          4.a , Miló Levente     3.b
III. Badovszky László 3.a,  Kenéz Márton  4.a

     Nagy Katalin          3.c, Várkonyi Virág 4.a

 

 

Különdíj:
Dobrosi Kristóf

 

Felső tagozat

 

5.-6. osztály
I. Técsi Boglárka 5.a
II. Erdős Eszter    5.b
III. Berzi Barbara 5.a 
IV. Veress Luca  5.b
V. Kas Dorka      6.a

7.-8. osztály
I. Krómer Éva   8.b
II. Gáspár Vanda    8.b
III. Pásztor Gergely8.b

 

Minden résztvevőnek gratulálunk!

Továbbjutottak az I.-II. helyezettek a Tarcali Szomszédolás versenyre.

Az űrlap teteje

 

 

Szomszédolás – vers és prózamondó verseny, Tarcal 2016. április 11.

1-2.o  kategória

vers

I.                    Bartovics Panna   2.a     felkészítő: Kovácsné Findrik Gyöngyi

II.                  Andorfi Sára           2.b    felkészítő: Zborainé Farkas Mária

mese:

I.                    Makoldi Réka          2.b    felkészítő: Zborainé Farkas Mária

II.                  Galatóczki Zita        2.a     felkészítő: Kovácsné Findrik Gyöngyi

3-4.o kategória

vers:

I.                    Kiss-Tóth Marcell     4.a    felkészítő: Majercsákné Kemecsei Zsuzsanna

II.                  Stomp Bence             4.a    felkészítő: Majercsákné Kemecsei Zsuzsanna

mese:

        I.         Erdős Zoltán                 4.a    felkészítő: Majercsákné Kemecsei Zsuzsanna

       II.          Dálnoki –Kovács Anna      3.c    felkészítő:Keller Lászlón

 

5-6.o kategória

vers:

II.Erdős Eszter 5.b    felkészítő: Badovszkyné Bíró Judit

próza:

I.                    Petróczi Fruzsina 6.b    felkészítő: Badovszkyné Bíró Judit

II.                  Horváth Lilla Vivien 5.b   felkészítő: Badovszkyné Bíró Judit

7-8.o kategória

vers:

I.                    Krómer Éva 8.b  felkészítő: Hidasi Lajosné

Különdíj 8 éves folyamatos versenyzésért:

Krómer Éva  8.b  , Gáspár Vanda  8.b    felkészítő: Hidasi Lajosné

 

Elérhetőségeink

Postacím: 3910 Tokaj, Bajcsy-Zs. Endre út 7-9.

E-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tel.: 47/352-216, Fax: 47/552-096

Csatlakozz hozzánk!

Mi is ott vagyunk a közösségi hálón. Kövess minket!